Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bilet na koncert 14.02

Go down 
+9
Mrówka
Pixel Dick
Velorien
czoku
Drexul
Gosiak
Omi
dyrcio
vai_man
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 6:15 pm

podsumowując... odpierdala wam, czy co?
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
Husky




Liczba postów : 3
Join date : 30/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 6:30 pm

Wiesz co Deith sądząc po twoich postach (i nie tylko Wink) mogę śmiało stwierdzić, że jesteś combosem 3 słów:
Arrow chamstwa
Arrow egoizmu
Arrow niedojrzałości
Mam nadzieje, że o tym wiesz (albo kiedyś się dowiesz Wink) Pozdro Very Happy
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 10:37 pm

Pozdro Husky, dzięki za ciepłe słowa otuchy! :* elephant

Miałem nadzieję, że forum bardziej ruchawe, a tu klops, jakiś flame war miał być i dupa. Panowie, więcej nienawiści! Jesteście zespołem metalowym!
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 10:39 pm

Uhm ... czy ja na tym forum widziałem chociaz jeden napis że jestesmy metalowi ? Bo chyba nas próbujesz zaszufladkowac Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 10:57 pm

[poważny tryb mode=on]
Nie można uniknąć mimowolnego zaszufladkowania. Bo imho jakby się nie starać utrzymywać "jesteśmy ponad podziałami" to i tak się ośmieszy. Deal with it.

A między nami - jak określiłbyś muzykę jaką gracie / chcecie grać? Nie ma pytania jeśli jeszcze niczego swojego nie napisaliście, nie zagraliście. Ale pewnie macie jakieś plany, inspiracje, wiecie co chcecie grać.
Answer please.

In b4 - Zapytajmy osobę trzecią, po pokazaniu jej tego obrazka:
Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Smiertka2
który, notabene, wita każdego zainteresowanego waszym zespołem, jak ta osoba uważa - jaki zespół taki kosiarz może reklamować?
[/poważny tryb]
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 11:14 pm

Z tym obrazkiem to nieporozumienie, u mnie jest wszystko normalnie, kulturalnie czarne tło.

Większosc kawałków które są na stronie są skomponowane przez nas. Pisze skomponowane, ale to troche za duże słowo ... po prostu sobie to ułozylismy i gramy bo nam sie podoba ... często wychodzi tak że nie gramy rzeczy podobnych do np. Metallici ... w zasadzie nie wiem czemu. Wg mnie te piosenki są różne, owszem często są to jakby kawałki metalowe. Jednak w wielu kawałkach jakos nie słysze przesteru ...

Nie wiem ... chcesz, to szufladkuj, ja tego zrobic nie potrafie
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 11:24 pm

vai_man napisał:
Z tym obrazkiem to nieporozumienie, u mnie jest wszystko normalnie, kulturalnie czarne tło.
Nie rozumiem o co chodzi z nieporozumieniem - sam wrzuciłeś kosiarza, sam nazywasz zespół kosiarzami [czyt. historia zespołu]. No i kosiarz nadal po twardym refreshu wita gości na stronie.

vai_man napisał:
Wg mnie te piosenki są różne, owszem często są to jakby kawałki metalowe. Jednak w wielu kawałkach jakos nie słysze przesteru ...
Przester = metal? WTF?
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 11:26 pm

Pokaż mi metal bez przesteru a pozwole sobie nogi ogolic ... a bynajmniej kawałek nogi ... to forum jest dziwnie i dosc nieprofesjonalnie robione ... więc nie dziwcie sie że dziwne rzeczy czasem wyskoczą ...
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Husky




Liczba postów : 3
Join date : 30/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 11:31 pm

hmm... wiesz co dejcie wydaje mi sie, że chcesz zrobić jedną z dwóch rzeczy:
a) jak najbardziej zjechać kosiarza
b) zrobić show (z reszta jak zwykle Wink)
Ps: u mnie też jest wszystko normalnie z tłem Razz
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 11:58 pm

@Husky: Zjeżdżanie kosiarza na razie nie ma sensu, przywitać się przywitałem, był szoł i szał, po koncercie najdzie kolejna fala refleksji.

Ale przede wszystkim życzę dystansu do sobie. To poważnie pomaga!

Btw, ożywiło się nieco, nie? ^O^
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 12:02 am

Sie ożywiło ... Deith, naprawde nic do Cie nie mam ... no ale kto normalny tak sobie poczyna na forum ? XD

Poza tym na koncercie na zbyt dobrą muzyke nie licz. Wiemy sami przecież że mamy mało doswiadczenia i ciut za mało umiejętności jeszcze ... po prostu zagramy co ustalilismy, spróbujemy nawiązac jakis kontakt z ludzmi którzy tam będą i tyle ...
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 12:15 am

vai_man napisał:
Sie ożywiło ... Deith, naprawde nic do Cie nie mam ... no ale kto normalny tak sobie poczyna na forum ? XD
Spoko man, też nic do was nie mam. Odpowiadając na pytanie - mało kto.

vai_man napisał:
Poza tym na koncercie na zbyt dobrą muzyke nie licz. Wiemy sami przecież że mamy mało doswiadczenia i ciut za mało umiejętności jeszcze ... po prostu zagramy co ustalilismy, spróbujemy nawiązac jakis kontakt z ludzmi którzy tam będą i tyle ...
Nawet sobie nie żartuj - koncert kosztuje 5 zeta, musi być dobry, albo conajmniej znośny. Nie można zrobić koncertu na jakiś cel za tyle pieniędzy i myśleć, że usatysfakcjonujesz publiczność tym że stoisz na scenie, a oni Cię podziwiają. Ty tam brzdąkniesz w strunę a Ci się podniecą. To nie tak.

Jak już gracie to ma być zajebiście - dać z siebie wszystko! Bo złoję każdemu z osobna dupę. Albo grupowo! Taki kozak zaporoski jestem!
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 12:18 am

Eee mówiłem o tym jak wyjdzie ... dosc krótko gramy a Monika nam spiewa od 3 tygodni zaledwie ... chęci są żeby dobrze zagrac, wiec nie ma źle ^^

alien
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 12:26 am

A ta Monika to fajna dupcia jest? (gołe zdjęcia plox)
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 12:30 am

Tak jakby daj spokój z tego typami postów bo Monika jednakowoż też ma konto na tym forum i w ogóle Razz

Więc nie odpowiem na Twe pytanie xD
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 1:03 am

Pixel Dick napisał:
A ta Monika to fajna dupcia jest? (gołe zdjęcia plox)
według mnie fajna
znaczy mam nadzieję, że dobrze kojarzę
ale chyba tak
ma fajne oczy i długie włosy har har
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 1:20 am

Ja tam nie wiem o co wam z ta ósemką chodzi... w życiu tego nie widziałem Laughing

Cytat :
A ta Monika to fajna dupcia jest? (gołe zdjęcia plox)
Spokojnie, zobaczysz za tydzień Very Happy
Powrót do góry Go down
Mayay




Liczba postów : 5
Join date : 30/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 1:35 am

Yo guys. Jako, że motywy całej tej akcji z wiolonczelą mam głęboko w dupie, pozwolę sobie nie brać zbytnio do siebie waszych wypocin i - jak to mam w zwyczaju - pozostanę bezstronny. Nie będę natomiast ukrywał, że powyższa rozmowa była dla mnie źródłem nie lada rozrywki: nawet sobie przy niej zwaliłem (od 2 dni redtube nie działa, naprawdę nie dawałem już rady).
No i, Vai, zastanawia mnie tylko, czemu wdałeś się w dyskusję, zamiast po prostu bezzwłocznie skasować posty, jak zrobiłby to każdy pro admin. Ludzi takich jak Pixel są setki, masz zamiar każdemu odpowiadać ? Wykłócać się ? Pojebało ?
Korzystaj z przywilejów admina i rób sobie dobrze.
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 2:32 am

Widzisz, Mayay Razz

Mam na tym forum dwa oblicza: nieuprawnione vai_man i jako admin, którym moge Was gnoic ile wlezie Very Happy tylko po co mam z admina korzystac ?
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Mayay




Liczba postów : 5
Join date : 30/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 8:43 am

Bo nim jesteś, a to wiąże się z pewnymi obowiązkami względem czytelników. Myślisz, że potencjalny czytelnik forum nabierze do Was szacunku, po zobaczeniu takich pojazdów ? Rola dobrego admina, polega na utrzymywaniu względnego spokoju i miłej atmosfery, tym bardziej, że jest on tak bardzo zaangażowany w działalność forum, jak Ty. I dlatego mnie dziwi to, że nie usuwasz tych postów.

Gdyby mi pies srał przed drzwi, to zamiast czyścić co chwilę wycieraczkę, biorę za fraki psa i wydupiam go w kosmos.
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 5:24 pm

Rola dobrego admina polega na tym, żeby powiększać czcionkę miłych i dobrych tekstów, a usuwać te niemiłe.
Potencjalny czytelnik forum od razu nabierze szacunku!

Mayay jak nie masz jaj to sobie nie poradzisz. Kasowanie postów nie przedłuży twojego wacka. Podejrzewam, że najbardziej lubisz te fora, gdzie każdy post przed publikacją musi zostać zatwierdzony przez admina. Pod warunkiem że to Ty masz admina.
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 5:35 pm

Pixel Dick napisał:
Kasowanie postów nie przedłuży twojego wacka.
ale są inne sposoby,
Dejt, ile już tam masz? ;D
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 5:57 pm

Husky napisał:
Wiesz co Deith sądząc po twoich postach (i nie tylko Wink) mogę śmiało stwierdzić, że jesteś combosem 3 słów:
Arrow chamstwa
Arrow egoizmu
Arrow niedojrzałości
Mam nadzieje, że o tym wiesz (albo kiedyś się dowiesz Wink) Pozdro Very Happy

Płomyczek flejmuje, eot.

Cytat :
Kasowanie postów nie przedłuży twojego wacka.
Ale nie odstraszy przypadkowego przechodnia.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 7:05 pm

Kasowanie postów nie przedłuży twojego wacka. <- No ba :Ddd, ale klikanie Dody to już inna para kaloszy

Powiedz mi kto kurna jest normlany? To pojęcie jest na tyle względne że każdy jest kurna nienormalny nawet jeżeli jest moralny i ma niekompleksowe 21 cm ;x
Co do koncertu to nawet sam powód w postaci złamanej i popsiutej wiolonczeli dziś przy całej klasie drugiej Be obśmiał Zieliński, sam mu się nie dziwie bo jakieś to to głupawkowate.

Dobry admin pozwala rozpętać forum na forum czyli kurwa dyskusje, jeżeli ktoś twierdzi że coś jest złe(choć Dejt nie twierdzi, tylko się głośno zastanawia <- ha se tym razem go pobronie) to dobrze żeby to mógł głośno powiedzieć, zespoł raz odczytac a inni dwa zobaczyć i przekonać się na ile zróznicowane są opinie. Jeżeli muzyka jest dobra - obroni się sama. Jeżeli nie, to nawet cenzura jej nie uratuje, ot co.
Przykro mi Mayay ;x mama pewnie zasłaniała Ci oczy przy scenach łóżkowych jak byłeś mały - skutek widać, miast przy cyckach i gołych penisach uprawiasz namiętną onanizacje z funkcją quote i bold.
To dopiero pałar!
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 7:08 pm

Jaka ładna wypowiedz Razz

Dlatego własnie nie zamierzałem ani kasowac ani banowac Deitha ... bo po co? zmieni nick i na nowo tu przyjdzie ^^ a tak jest juz prawie PEACE :]

I rzeczywiscie Mayay jestes niedokochany Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Sponsored content





Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilet na koncert 14.02   Bilet na koncert 14.02 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bilet na koncert 14.02
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: