Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Festiwal Złamanej Wiolonczeli

Go down 
+7
sageman
Omi
Xanovich
Pixel Dick
czoku
vai_man
Drexul
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 1:38 am

Dobra no ... ma chopak racje ... nawet ja nie wiedziałem że on "spiewa"

Pozycja na Czoka .... mhm niewygodne pewnie ^^
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 2:21 am

łah Very Happy bas napewno nie byl za cicho :Ddd niewyrazny byl to fakt ale nie za cicho
a wokal to coz poradzic no ;x

a i jedno zazelenie do Moniki z tym mikrofonem bo nim machala jak niewiadomo jaka batutą i sie zaczynalo sprzegac, potem brala obojetnie ktora strona i byl ciszej a zglasniajac na kanale lecialy odrazu sprzezenia wiec noo :X jej wokal tez byl ciut za slaby wzgledem kompozycji tj chodzi o barwe Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin



Liczba postów : 2
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 11:52 am

Nu, ale to sie dopracuje ^^ wszelkie rady zawsze są dobre i przydatne :]

A Monika śpiewa od miesiące, wiec wiesz, to sie wszystko jeszcze zmieni :]
Powrót do góry Go down
https://braincutter.forumpolish.com
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 4:21 pm

wiem wiem Very Happy ale radze poprostu zwrocic na to uwage, wielu sie wydaje ze tak poporutu wystarczy trzymac majka ale y h:D to tez jest konkretna umiejetnosc umiec opanowac go na scenie. Nawet jak wczesniej byly koncerty schron i inne takie rasalgety to Błażej mimo sporo wiekszej glosnosci duzo lepiej dawal rade opanowac go - wlasnie dzieki doswiadczeniu :d
śpox jeszcze sie nauczy Very Happy
Powrót do góry Go down
Monia




Liczba postów : 7
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Postaram sie poprawic ;):P   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 10:19 pm

xanovich napisał:
łah Very Happy bas napewno nie byl za cicho :Ddd niewyrazny byl to fakt ale nie za cicho
a wokal to coz poradzic no ;x

a i jedno zazelenie do Moniki z tym mikrofonem bo nim machala jak niewiadomo jaka batutą i sie zaczynalo sprzegac, potem brala obojetnie ktora strona i byl ciszej a zglasniajac na kanale lecialy odrazu sprzezenia wiec noo :X jej wokal tez byl ciut za slaby wzgledem kompozycji tj chodzi o barwe Very Happy



Hmmm... nio w sumie to sie zgadzam z tym machaniem mikrofonem Razz - ni mam doświadczenia bo nigdy nie śpiewałam do mikrofonów-co najwyżej w kościele Razz -ale pomału zaczynam sie przyzwyczajać do tej malej cegiełki Razz ale starałam sie go trzymać tak jak mówiłeś Razz choć trochę nie wyszło WinkRazz następnym razem będę bardziej na to patrzeć ^^ i mam nadzieje będzie lepiej Wink dzięki z uwagę bo to sie przyda^^ Very Happy ... a nio i jeszcze ta barwa głosu... hmmm... tego ni zmienię Razz ale nad tym popracuje ^^
Powrót do góry Go down
Monia




Liczba postów : 7
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: ojoj ;P   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 10:36 pm

vai_man napisał:
A Gokiertowej sie bardziej podobali Revellersi co mnie doprowadza poniekąd do białej gorączki ...

ogólnie uwagi były takie:

- za cicho bas
- za cicho i niewyraźnie wokal
- i niby że Monika do nas nie pasuje - walic ludzi
- i że mało coverów i znanych rzeczy wskutek czego sie nudzili

Razz

ojoj... to sie zesmutałam ... powiedzieli ze do Was ni pasuje?? no to "kij im w oko, wara ! " Razz hmmm... a z tym nie wyraźnym wokalem to z mojej strony czy sprzęt?? może muszę sie zapisać na lekcje dykcji albo cuś takiego?? Razz Smile
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 12:48 am

Ej Monia a fajna dupcia jesteś? Bo mi Twoi koledzy nie chcieli powiedzieć.

elephant
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 12:55 am

Dobra kochanie nie musisz już nic mówić, widziałem zdjęcia.

Zadajesz się z takimi brudasami? A fe
pig
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 2:17 am

Dejt, sam byś umył się czasem ;x :Xxx mój Ty krejzi słit brudazku :X :*******
ja uwazam ze lepiej grac swoj material ale dobrze niz isc w tanie covery, dla mnie zrobienieeeee wlasnego materialu swiadczy o konkretnosci zespolu, a nie coverowanie ;x phii

wokal byl niewyrazny ze wzgledu na kiepskosc akustyki w sali, tj trza by wszystko naglosnic i dodac troche decybeli na wszystkim i byloby wtedy wszystko cacy ;d Ale tak to dupa

tez musicie sie brzmieniowo dopasowac do siebie, tj wokal i zespol, ale to z czasem wychodzi Very Happy tylko grajcie jak najwiecej, nie no przynajmniej u was cos sie dzieje, jak podejdziecie do tego profejsonalnie to naprawde moze byc cacy:D
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 2:19 am

Dzieki Xan ^^

Mam tylko nadzieje że nie mówisz tak dlatego że to forum Cuttera ... Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Monia




Liczba postów : 7
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 4:15 am

"Pixel Dick" - napisal:
"Ej Monia a fajna dupcia jesteś? Bo mi Twoi koledzy nie chcieli powiedzieć."

"Dobra kochanie nie musisz już nic mówić, widziałem zdjęcia.
Zadajesz się z takimi brudasami? A fe"


Moja odpowiedź: Smile
1. Czytając forum dokładnie widać ze masz zaległości z polskiego Razz - może jednak warto by je było uzupełnić?? Razz
2. Najpierw "dupcia" a potem "kochanie" ?? może byś sie tak zdecydował ?? a poza tym na za dużo sobie pozwalasz Razz bo ni jestem ani jednym ani drugim-ni dla Ciebie ... Razz Exclamation
3. Odp. na Twoje pytanie "Zadajesz się z takimi brudasami?" : bynajmniej bardzo wątpliwą rzeczą jest czy Ty im do pięt dorastasz Razz wiec jeżeli twierdzisz że Oni są brudasami to kim Ty będziesz?? zasugerowałabym cus ale sie powstrzymam bo Cię ni znam i ni chce oceniać po przeczytaniu kilkunastu Twoich wypowiedzi... choć mogę przyznać iż ocena ta nie była by ciekawa-dla Ciebie tongue
4. A cio do składu zespołu to dodam że są to świetni ludzie Very Happy i bardzo się ciesze ze mogę z Nimi współpracować ^^ Very Happy
Powrót do góry Go down
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 2:27 pm

Się ktoś zdenerwowałRazz What a Face
Powrót do góry Go down
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 2:28 pm

Wie ktoś może jakie były komentarze po koncercie??:> Wiecie... takiego ludu Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 8:36 pm

Cytat :
Czytając forum dokładnie widać ze masz zaległości z polskiego - może jednak warto by je było uzupełnić??
Monia, wyluzuj, bo Ci estetyka pisania siada. Zasady są takie: pisze się "nie", a nie "ni" i znaki interpunkcyjne stawiamy wg schematu "dupa, szalala" to znaczy - znak interpunkcyjny bez odstępu do słowa po którym następuje, natomiast z odstępem spacji po. I jeden znak zapytania, nie dwa - to nie gadu-gadu
W dodatku w co drugim wierszu jest emotikona - wyluzuj, powtórzę, że to nie gadu-gadu.
I ostatnia porada - piszesz na forum - naucz się kodować w bbcode, zostań programistką!

Cytat :
bynajmniej bardzo wątpliwą rzeczą jest czy Ty im do pięt dorastasz Razz wiec jeżeli twierdzisz że Oni są brudasami to kim Ty będziesz??
Politykiem.
Cytat :
zasugerowałabym cus ale sie powstrzymam bo Cię ni znam i ni chce oceniać po przeczytaniu kilkunastu Twoich wypowiedzi... choć mogę przyznać iż ocena ta nie była by ciekawa-dla Ciebie tongue
Napisz, zaspokoisz moją żądzę.

Cytat :
Wie ktoś może jakie były komentarze po koncercie??:> Wiecie... takiego ludu Rolling Eyes
Że było do dupy i że zmarnowane pieniądze. A jak już o pieniądzach - ile udało się zebrać?
Powrót do góry Go down
Monia




Liczba postów : 7
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 10:15 pm

Oj oj Razz bo sie przejmę ... Razz "ni" to zdrobnienie od "nie" - tak pisze bo tak lubię - i tego ni zmienisz Razz znaki interpunkcyjne?? - używam pisząc wypracowania a to jest forum Razz dwa znaki zapytania?? - jeden wygląda łyso wiec stawiam dwa Razz emotikonki?? - to nie ma być list z kondolencjami tylko urozmaicona wypowiedz... Razz a co do kodowania to po prostu nie lubię informatyki Razz Razz Razz
Politykiem - a to faktycznie możesz zostać jaki jesteś... Razz i nawet liceum nie musisz kończyć i swojego stylu pisania tez nie musisz zmieniać Razz
A Twej żądzy nie zaspokoję Razz - możesz się domyślać Razz
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 11:31 pm

wyluzujta wszyscy

kurna czemu wszyscy zachowuja sie jakby mieli okres ;DDDddd

argh ;x
Powrót do góry Go down
Monia




Liczba postów : 7
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 17, 2008 11:37 pm

Xan Wink ależ ja w życiu nie byłam taka spokojna jak teraz Razz Smile
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 12:15 am

żeby to przeczytać, to trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy, bądź jak to Okno mówił "kapę życia"

strasznie.
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 12:31 am

Zgadzam się droga Mrówko:D bounce
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 1:52 am

ale sie czepiacie roznych bzedetow zupelnie nie majac argumentow do ncizego.
Bzdura za bzdura, draka dla samej formy bueh marnosc!Very Happy

nikt tu nie chce nikogo obrazac, Dejtowi wlacza sie alturistyczna krytyka, wam obronoa twaaaarzy przed krtytyka i Dejtem

yh Very Happy sąd orzeka ze w tym sporze racje bytu mają jedynie lody na ktore mam ochote od 2 godzin ;D
Powrót do góry Go down
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 3:51 am

Monia napisał:


1. Czytając forum dokładnie widać ze masz zaległości z polskiego Razz - może jednak warto by je było uzupełnić?? Razz
Tego nie załapałem.

xanovitch napisał:

Dejtowi wlacza sie alturistyczna krytyka, wam obronoa twaaaarzy przed krtytyka i Dejtem

yh
Tego też nie.

Pixel Dick napisał:

Ej Monia a fajna dupcia jesteś? Bo mi Twoi koledzy nie chcieli powiedzieć.

Dobra kochanie nie musisz już nic mówić, widziałem zdjęcia.

Zadajesz się z takimi brudasami? A fe
pig

kielon.r napisał:
Wie ktoś może jakie były komentarze po koncercie??:> Wiecie... takiego ludu

Meh, ludu. Mało kto został, to chyba wystarczający komentarz. No, i wbrew oczekiwaniom Husky nie roztrzaskał gitary, nie zjadł kota, i nie rzucił się na ręce fanów. Autografów też chyba nie było. Ani tibianki Omiego.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 5:11 pm

a nuż to widelec i łyżka,
Dejt z dupy wyciąga kapryska,
Otóż to że Dejt lubuje się w krytyce wszystkiego czego się da, krytyka co zbawia świat, i ratuje go przed nieszczęściem w postaci pseudo artyzmu. Ua ua kareetkaaa na sygnale ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu *efekt dopplera*

Generalnie krytyka miewa forme z dupy, Dejt też bywa przy tym jakiś taki bue bua brzydki niczym nie spłukany klocek. Ale rzadko kiedy mozna mu zarzucic ze nie ma w tym racji. Gorzej co do samej formy, samego celu, która naprowadza bardziej na tor pobudek zakompleksionego krzywego penisa niż "Niż Dobra nacji, z mojej racji"
ujć ajć yjć wyjć ; D

Inna sprawa ze spora czesc z tego co mowi to tylko slowa dla samych słow, a nie suchotne fakty.

A jako twórcom ktoryrzy spotykaja cos innego niż "Okej" taka forma w 90% nieodpowiadaa wiec odpowiadaja na to jak na atak i sie wszyscy jadą i uuuuu : D

słiiiiiit : D!
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 5:35 pm

xanovich napisał:
Inna sprawa ze spora czesc z tego co mowi to tylko slowa dla samych słow, a nie suchotne fakty.
tak zwana śliczna manipulacja, bo uważając, że Dejt ma posty żałosne, odpowiadacie mu na nie, więc tak jakby też tacy jesteście.
więc luz, moi drodzy, proponowałabym wprowadzić miłość na to forum

:*
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 6:04 pm

właaaaaśnie Smile)))))

Mróóóóóóówka chodź się kochać co?:> *O*
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitimePon Lut 18, 2008 6:11 pm

xanovich napisał:
Mróóóóóóówka chodź się kochać co?:> *O*
w kSZAki, czy gdzie indziej? Smile
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
Sponsored content





Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Festiwal Złamanej Wiolonczeli
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: