Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nefer - Discuss!

Go down 
+2
vai_man
Pixel Dick
6 posters
AutorWiadomość
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 11:32 pm

Słyszałem, że główną inspiracją dla waszego zespołu jest zespół Nefer
Generalnie zespół jest mieszanką szeroko pojętego rocka, swift-metalu, funky, depress-jazzu i wschodnio-teksańskiego country. Najmocniejszym atutem zespołu jest ojciec producent, a tuż za nim głębokie teksty z przesłaniem i przystojni chłopcy.

Ej, a poważnie, to czekam na nagie zdjęcia tej dziewczyny-pałkarki. W pupolca elephant bym zerżnął, a wy?
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 11:33 pm

TAk sie zastanawiam, masz Dejt cos na celu pisząc takie posty, bo mnie to w sumie średnio śmieszy ...
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 11:46 pm

A to sorry, bo przejrzałem nieco posty na forum i wywnioskowałem, że trafię w niszę.

Może to po prostu Ty nie masz poczucia humoru?

Anyway, anyelseone discuss tits!
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 11:50 pm

W co trafisz ? Nie chcesz to nie czytaj forum xD

Humor mam, ale nie lubie jak sie mnie pojeżdża
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:02 am

Spoko loko, to nie tak, że was nie lubię. Tak sobie was łoję, z sympatii. Trochę dystansu do siebie - to zawsze pomaga. Szczególnie, że wkraczacie na ścieżkę wielkiej fali gliwickich zespołów młodzieżowych. To dopóki nie nauczycie się poważnie grać każdy was będzie pojeżdżał, niekoniecznie wiele milej aniżeli ja to czynię.

Więc peace out, man.
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:08 am

Ale z łaski swojej ... jak ktoś kto sie wydaje normalnym człowiekiem może pisac posty o poziomie ucznia zawodówki ? Po prostu żal ... poza tym możesz ogólnie powiedzieć na żywo.

Ja bynajmniej nie pojeżdżam innych którzy grają, przeciwnie - najpierw usłysze na żywo, z całym zespołem, później ocenie ... profilaktycznie to Ty możesz dupe umyć ...
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:14 am

No dobra, jak nie lubisz dziewczyn, to trzeba było mówić od razu.

A co inni sądzą o dupci z Nefer? Ma na imię Aga, a to jej biografia: http://www.nefer.pl/biografie_aga.htm
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:27 am

Może założysz fansite'a Nefer, i tam sobie podyskutujemy o dupciach, a nawet o murzynach bez pał z małymi jajami. A styl postów masz rzeczywiście bardzo wyszukany.

Cytat :
Tak sobie was łoję, z sympatii.
Och, jakie to miłe, już się posrałem ze szczęścia, że wielki Dejt przyszedł krytykować.
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 8:30 am

czoku napisał:
Może założysz fansite'a Nefer, i tam sobie podyskutujemy o dupciach, a nawet o murzynach bez pał z małymi jajami. A styl postów masz rzeczywiście bardzo wyszukany.
Dzięki że mogę!

czoku napisał:
Cytat :
Tak sobie was łoję, z sympatii.
Och, jakie to miłe, już się posrałem ze szczęścia, że wielki Dejt przyszedł krytykować.
Hessus, jesteście tacy delikatni i wrażliwi, zupełnie nie tego spodziewałem się po tak mrocznym zespole.

Spoko, rozumiem wasze problemy...
Nefer - Discuss! 1188925834185hl2
Powrót do góry Go down
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 6:03 pm

@up
Nefer - Discuss! 1202239959365uv9.th


Sage this shit!
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 6:50 pm

mnie akurat dejt smieszy :DDDDD fakt troche dystansu nie zaszkodzi a znajac Dejta to nie ma nic złego w planach. Od kiedy pamietam taka fala krytki przelwala sie przez wszystkie zespoly, a tym bardziej jezeli mialy interaktywnego sajta :DDD
Baa dalej tak sie dzieje.

Co do nefer to se tak mysle ze dziewczyna ma niezły pałer, w dodatku dość tęga w ramionach, lubie takie.
uhu dziewcze z pałą byłoby dla mnie parą ;x
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 7:01 pm

Nie twierdze że dystans do własnej persony jest zły ale no ...

Spoczko, Xan, znajdziemy Ci jakąs Miriam ^^
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 10:12 pm

sageman napisał:
@up
Nefer - Discuss! 1202239959365uv9.th
Sage this shit!
Newfag isnt good bbcode programmer!
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimePią Lut 08, 2008 5:51 pm

:DDd okej moze miec nawet dluzsza pale ode mnie :X
mnie to tam nie przeszkadza:Dd
Powrót do góry Go down
bBarT.Tech:

bBarT.Tech:


Liczba postów : 1
Join date : 25/03/2008

Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitimeWto Mar 25, 2008 9:41 pm

Ajajaj ! Jak słyszę ten zespół, to moje uszy błagają o litość. Za bardzo mi to przypomina Tokio Hotel... ;P

A co do pałkerki - mrrraaauuu...! xD

/edit: chodzi o Nefer, żeby nie było... ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nefer - Discuss! Empty
PisanieTemat: Re: Nefer - Discuss!   Nefer - Discuss! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nefer - Discuss!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co was jara? Hobby topic - discuss!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wszelaki Spam-
Skocz do: