Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A schron sie ...

Go down 
+3
Xanovich
Franky
vai_man
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:26 am

Ja nie chcę nic mieszać, tylko programowo nałożyć przester na cleanowe wave-y Cierpię tak jakby na niedobór efektów Razz
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:33 am

moge sprobbwac,ale odrazu mowie ze wymagana kordynacja z metronomem inaczej nie nagrywam Very Happy nie lubie seidziec dwa tygodnie nad utworem zeby tylko jako tako rowno go nagrac;D

brzmienie chcesz z kompa brac tak?Very Happy gtr czy GR ?Very Happy or samfink lajkdad?
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:34 am

Uhm, zobaczymy jak wyjdzie ;p
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:42 am

Pewnie Guitar Rig. Albo Amplitube. Dużo tego jest:D Musiałbym się pobawić więcej, skombinować kiedyś porządną kartę dzwiękową (jakiegoś audiotraka pewnie, bo to dobre i niedrogie). I fajnie by było mieć porządne monitory odsłuchowe...
Powrót do góry Go down
Fearlon




Liczba postów : 5
Join date : 30/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 6:03 pm

Cytat :

No cóż, zamieszczając to na wrzucie chyba zdawałeś sobie sprawę, że każdy sobie może to posłuchać. Wink
Ja tam nigdy nie mówiłem ,że jestem zajebisty, więc się nie czuje zobowiązany do nagrywania. Poza tym to minimum co by trzeba zrobić, to nagrać tak ze 3 ścieżki na prawo, lewo i środek, na czystym kanale, przepuścić to przez Cool Edit i trochę masteringu dodać. A z moimi obecnymi umiejętnościami to... nie ma się co bawić Very Happy Poza tym mylisz się, gram o wiele krócej niż Ty, a tak na poważnie to się do grania bardzo niedawno wziąłem.

Tak wiem, że każdy może posłuchać i nie mam nic przeciwko temu Wink Tylko po co Twoje nędzne komentarze przy tym? Wink I nie mów mi że grasz krócej - zacząłeś grać w tym samym czasie co ja. Może na klasyku, ale czy tak naprawdę jest duża różnica? Dzięki elektrykowi będziesz szybciej i lepiej grał - myślę że elektryk tylko pozwala na uzyskanie innych rzeczy - choćby z powodu lepszego dostępu do progów. Jednak te 12 do korpusu w klasyku to ja myślę, że nie jest przeszkodą w nauczeniu się grać Wink

Wiesz cały czas masz pretensje do mojej gry. Owszem możesz mieć bo sam wiem, że nie gram zbyt dobrze, ale skoro robisz taką opinię to najpierw zobacz jakie są Twoje umiejętności.

Jak dobrze wiesz nie mam jak nagrywać przez kompa Wink
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 1:06 am

czemu nie?Very Happy wystarczy przejsciowkka i nawet zintegrowana karta muz, i idzie nagrac.
Wystarczy odrobina pomyslunku. Pozatym zawsze mozesz wrzucic cos na pre, z tego co wiem to masz co :Dd

amplituba najmniej lubie, ma kiepskie symulacje takie u niego to wszystko silone mocno, podobny do niego jest GTR tyle ze ten ma przeswietne brzmienie i miliard razy wieksz emozliwosci.

Sam uzywam gutiar riga 3 ze wzgledu na (wg mnie) najlepsze brzmienie i bardzo wygodny interfejs Very Happy mhm miodny jest
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 2:24 am

Fearlon napisał:
Wiesz cały czas masz pretensje do mojej gry.
Nie mam pretensji do Twojej gry, bo nikt nie kazałby Ci doskonale grać po takim czasie. Pretensje mam tylko i wyłącznie do Twojego podejścia pod tytułem "jestem zajebisty" które może i jest czymś w rodzaju żartu, ale trochę już męczącego.

Gram krócej, później zacząłem, a poważniej grałem o wiele później, bo granie na defilu dłużej niż 15 minut jest męczące. Zresztą to nie dyskusja o mnie i o moim graniu, bo w tym układzie nie istnieli by np. krytycy filmowi.

Przejściówka to marne grosze w elektronicznym, jakbyś chciał to mógłbym Ci bezproblemowo podrzucić moją własną i EQ jako preamp i korektor.

Guitar Rig baaardzo fajnym narzędziem jest, zdecydowanie się zgadzam. GTR się nie bawiłem, chociaż w sumie musiałbym, zawsze to kolejny skill. Przydałby mi się POD albo TonePort. Fajnie się tez robi perkę w Guitar Pro. importujesz do MIDI, przepuszczasz przez soft, dajesz fajne sample, i da się to posłuchać. Słuchałem parę kawałków tak zrobionych i daje radę. Chociaż nie ma to jak żywy perkusista Very Happy
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 9:45 pm

I tak preamp powinien byc na bajpasie chcecie to wrzuce coś nagrywane na CreativeAudigy 2 przy 16 bitach i 44.100 khz
Gitara Epiphone Custom Les Paul, Bas Epiphone jakiś niepamietam ale nie jakis z tych drozszych - lecz kurna dobrze brzmi Very Happy noo i ten tego Zoom GFX 5 jako bajpas Very Happy
Nienajgorzej chooć zjebałem ze nie robilem odrazu w 24 bitach, mix dopiero tworzony, bebny chyba beda jeszcze inne dane hyh :d duzo zmian
http://www.sendspace.com/file/hvvoqg
Powrót do góry Go down
Fearlon




Liczba postów : 5
Join date : 30/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 12:14 am

A gdzie ja niby powiedziałem, że jestem zajebisty? Razz Jak nawet to dobrze wiesz, że często ironizuję Wink A przejściówki nie mam to po pierwsze, a po drugie nie mam po co nagrywać w lepszej jakości xD
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 12:58 am

Chociażby po to żeby:

a)nie smiał sie nikt

b)jak będziesz szukał zespołu to możesz nagrania podesłac, aczkolwiek gitarzystów jest od groma niestety ...

i rzeczywiscie dosc często wspominasz że jesteś "zajebisty" Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 1:10 am

nawet ja nie jestem zajebisty choć jestem Very Happy
Powrót do góry Go down
Fearlon




Liczba postów : 5
Join date : 30/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 5:55 pm

wg bez sensu jest sie smiac z tego ze jest slaba jakosc szczegolnie ze wtedy nie bylo innej mozliwosci Wink
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 6:24 pm

Xanovich napisał:
nawet ja nie jestem zajebisty choć jestem Very Happy

Sie wypowiedział najlepszy perkusista w szkole ... nie no wiadomo, ćwiczyc zawsze trzeba, nawet Vai czy Satriani spędzają duzo czasu przy ćwiczeniach Very Happy

Wszystko zalezy od punktu odniesienia Very Happy Xan będzie superperksem w stosunku do mnie, a ja niezłym gitarzystą względem Czoka itd :] ważne by sie nie załamac Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 8:36 pm

A ja w stosunku do was mam potężną pałę i stalowe jaja.

A o tym że jestem zajebisty nawet nie muszę wspominać.

Andrzej liże dupcie Xanowi, Xanie fajnie?

Btw, rozwala mnie ta strzałka z sendspace'a A schron sie ... - Page 2 Pointright
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 8:43 pm

Dejt, jestes beznadziejny xD
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 8:51 pm

Polemizowałbym z Tobą na tym polu chociażby ze względu na to, że gdyby tak poczytać to forum, nie wliczając nawet moich specyficznych postów, dojść można do podobnych wniosków. Pierdolenie trzy po trzy argumentowane "podtrzymywaniem forum".

Chodzi po prostu o zlizanie dupci i tyle. Bez różnicy.
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 8:53 pm

Btw dobry obiad mam, mama wymyśliła kotlety mielone z serem topionym. Niezłe, naprawdę.
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 8:56 pm

"podtrzymywanie forum" ... a kto kazał takowe podtrzymywac ? What a Face
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 9:08 pm

Pan Atlas - klej do glazury

tamto z tym ze jestem zajebisty to był dżołk kurna no :DDdd sie za takiego ani w chuja nie uwazam ;x
Dejt jest jednako wyznacznikiem jakosci wiec jemu oddaje glos

I prosze mnie nie nazwyac najlepszym bo niewiadomo czy jakis facet nie sieeedzii cicho i kurna cos potrafi zagrac ;x hym hym napewno jest takich sporo :Dd
I mauo cwicze ;_________: ZA MAUO KURWA !!!!!!!!!!1
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 9:10 pm

No dobra no Razz

Względem Deitha wszyscy jestesmy puchem marnym ... xD

i chyba kazdy za mało cwiczy ;p
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 11:00 pm

ale ja dzis ledwo parenascie minut gralem :_: pieprzona historia!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A schron sie ... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: A schron sie ...   A schron sie ... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
A schron sie ...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: