Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ej! no no no no no no no no

Go down 
+3
czoku
vai_man
Xanovich
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 10:58 pm

Eeeeeej !

Kiedy koncerty?! ja chce koncertow!! to ze 14/15 bedzie to spoko wiem

ale coś więcej więcej!! :X
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 10:59 pm

Więcej mmh ...

w marcu ponoc jest przegląd jakis zespołów, gdziechętnie zagramy.

Poza tym Kielon załatwia koncert u siebie w szkole, w czwórce, więc może sie tam zjawimy. Ale tam chętnie weźmiemy zespół do pomocy jakis Wink
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 11:11 pm

schrona wezcie schorna!: D Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 11:12 pm

Chyba "Schrona" weźmie nas, jak będą tak dobrzy Razz może jakis zespół z niższej ciut półki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 11:44 pm

Gdyby ktoś był zainteresowany to Festiwal Złamanej Wiolonczeli jest na Lastfm. Dodawać się jak ktoś ma konto. Very Happy
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeWto Sty 29, 2008 11:56 pm

Ano, tylko nie wiem czy cena na pewno jest 2 zł ... może podrożec do 5, bo tak za dużo nie zarobimy Razz


Ale to dam jeszcze znac Wink
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 12:39 am

Pięć złotych to dobry pomysł. W końcu i tak do 3000zł "trochę" zabraknie. Dasz znać, to poprawię. Wink
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 12:53 am

a mój biedny portfel jest biedny jak już pisałam
ale wiadomo, że przyjdę
a co ;D
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 1:02 am

5 zł żałujesz? Na Kusza? Straszne, straszne^^
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 1:19 am

Byś sie Mrówa wstydziła! 5 zł na Kuszyka nie dasz ? xD
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 2:31 pm

a na wośpa dajesz taaaaaa?Very Happy

to dasz i tu ;x ja tam nic nie powinninienem dawac - jako szkolny akustyk to szkoła powinna placic za mnie a nie Very Happy
ehh a ostatnio nawet baterie do bezprzewodowki mialem ja kupic, dooobrze ze w koncu dyrekcja oprzytomniala i wyslala kogos do tesco po baterie :DDDD
jeeeb ;x oby byl nowy sprzet obyyyy *O*
dobry pwmix Peaveya swietne 300w kolumny ldma czad poprostu czad by był ;x
niemoge sie doczekac :DD

- ale szkooooła ma jeden feler - nawet nie chce kupic statywow pod te kolumny a stare nie beda pasowac... ^^"'''''''
Powrót do góry Go down
Siks




Liczba postów : 4
Join date : 30/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 5:52 pm

Nie wiem czy ludzie pójdą na te 5. Może 3 ?
Jak ma być 200-230 biletów to i tak jest to ponad 6 stówek. Do 3 tys. brakuje, ale jest jeszcze sam "festyn" (na który wciąż zbieramy fanty do loterii ;p).
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 7:15 pm

Xan, zarzuć więcej informacji o tym nowym sprzęcie^^ Brzmi to dosyć interesująco.
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 8:21 pm

a ja w tym roku nie miałam okazji dać na wośpa, no ale na koncert to dam co nje, nie przepuszczam okazji!
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 8:48 pm

No ... 3 złote byłoby git ^^

Nowy sprzet ... ciekawie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 10:45 pm

Załatwiam, załatwiam...Razz Ale Gapcio mi mówił, że jakiś zespół się też do niego zgłosił wiec zobaczymy jak to będzie z "zespołem do pomocy"... Co do kasy, to wydaje mi się, że 5 zeta to jednak za dużo. Jestem za trzema.Very Happy alien
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Sty 30, 2008 10:47 pm

Byleby ten zespół nie był wiele lepszy od naszego bo sie będe źle czuł xD

Kielon, weź tam ich poznaj (ten zespół) i powiedziec głośno kim oni są (tzn na forum) xDDD
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeCzw Sty 31, 2008 12:40 am

Spoko cyclops Pogadam z gapciem i się dowiem:P afro boskie;]
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:43 am

I co Kielon? Wiesz już coś więcej?
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimePią Lut 08, 2008 6:04 pm

co do skzolnego sprzetu - calosc bedzie za 2-3 tyg ;DD
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimePią Lut 08, 2008 8:35 pm

To było do przewidzenia... A myślałem ze ta szkoła chociaż raz się popisze i kupią sprzęt do koncertu. Very Happy
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSob Lut 09, 2008 1:31 am

Ty nic nie rozumiesz - to nie sa az dwa tygodnie tylko "tylko dwa tygodnie"
kurde gdybys przez 5 lat jechal na tym gownie i co roku sie zmagal z dyrekcja o nowy sprzet to bys docenił dwa tygodnie Very Happy
pozatym i to i tak nadaje sie pod wokal ew gitary, bas musial by sie obejsc bez, szkoda by bylo membran.
i jednak plp 315 a nie 312 Very Happy wiec absolutny czad 100 dB spl 36-20k hz czad istny czad, pełne pasmo, spora moc, życ nie umierac:D
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeSob Lut 09, 2008 11:05 pm

Oj no żartuje przecież Razz Faktycznie czadowo, nie myślałem że aż takie bajeranckie LDM-y ta szkoła kupi. 100db SPL to już nie zabawka, tym bardziej przy 300W ^^ Ale i tak moja kolumna gitarowa będzie mieć 103db SPL (dwa celestiony Vintage 30) (szpan, nie? Very Happy). A pełne pasmo to akurat moim zdaniem do gitar niedobre jest, bo cały ten piach słychac, więc akurat idealnie by się ta kolumna pod wokal przydała. Nie wiem czy wiesz, że Cutter się wzbogacił o Shure'a SM58, częściowo dzięki mojej sile przekonywania Cool A bas i tak pewnie poleci przez powermixer na te dwa eltrony.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 4:57 pm

przydałaby sie mozliwosc jakies korekcji na bas, ale juz sie tym zajme z polozenia mixera ;D za malo byl wyrazny ostatnio, trza dac troche wiecejj góry mu przy 4,5 khz Very Happy

osz a jakiego sm58? lce, se czy bete ?Very Happy lce to beznadzieja jest straszna, choc niby wszyskto takie samo jak w se, ale no glupio bez wihajstra :DDDDd ale szacun bo to fachowy sprzet, wlasnie sam bede walczyl z Wojtkiem o SE dla szkoły jedneog przynajmniej Smile

ale wiesz przy kolumnaj gitarowych latwiej o sprawnosc, tym bardizej ze mierzy sie wtedy srednie pasmo dla gitary czyli od okolo 50 do 5 khz a nie całe akustyczne do 20khz Very Happy góra jest szczątkowa daje tylko kontur, ale na samych jednomembranowcach ciezko uzyskac jakakolwiek gore. Nieno celestiony dobra rzecz - choc osobiscie wole brzmienie eminencow Very Happy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 6:11 pm

Wiem że łatwiej^^ I wiem ,że inne pasmo. Ale wiesz, czasem trzeba się pochwalić, tym bardziej że będzie przez to lampa gadać. Very Happy
A SM58 zdaje się że SE. W życiu bym nie polecił tego wykastrowanego lce, chociaż to i tak lepsze niż te wszystkie wynalazki stagga.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ej! no no no no no no no no Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ej! no no no no no no no no
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: