Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Festiwal Złamanej Wiolonczeli

Go down 
+7
sageman
Omi
Xanovich
Pixel Dick
czoku
vai_man
Drexul
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Drexul

Drexul


Liczba postów : 5
Join date : 31/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Sty 31, 2008 8:10 pm

ej Andrzej zamieść tu setliste ale taką jaka na pewno bedzie. Chyba bez tego sandmana już
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Sty 31, 2008 8:12 pm

A może to pozostawimy tajemnicą dla częsci ludzi ... Razz

Chociaz w sumie nazwy i tak im nic nie powiedzą - no chyba że ściągną sobie mptrójeczki ;p
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Drexul

Drexul


Liczba postów : 5
Join date : 31/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Sty 31, 2008 8:15 pm

no to mi na gg wyslij
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeSob Lut 02, 2008 2:04 am

W żadnym wypadku nie wklejać setlisty! najwyżej wrzuci się po, żeby ludzie pościągali Razz
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 11:44 pm

No i jak było? Bo słyszałem, że elephant
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 11:45 pm

pierwsze to co gralo szczerze powiedziawszy -> kupa, drugie całkiem znośnie, ja sie pozytywnie zaskoczylem nawet nawet ;D
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 11:47 pm

Ważna sprawa - co było pierwsze, a co drugie.
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 11:54 pm

Cutter był drugi.
Powrót do góry Go down
Omi




Liczba postów : 7
Join date : 31/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:02 am

To pierwsze było do dupy(bez obrazy panowie Razz).
Cutter mi się podobał, tylko wogule tekstu nie rozumiałem, i Husky'ego nie było za dobrze słychać(takie buczenie)
Ale jak na pierwszy raz naprawdę bardzo fajnie Smile
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:10 am

Było do dupy, było Very Happy
Cutter fajnie, tylko za słabo było słychać bas i wokal.
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:16 am

Jakieś nagrania, video, piosenki, cokolwiek?
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:30 am

cos tam nagrywali, ale kurna ciezko jest to jakkolwiek wyglosnic zeby to bylo slyszalne :DDdd pieprzona podłużna budowa auli :X
Powrót do góry Go down
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:40 am

Pixel Dick napisał:
Jakieś nagrania, video, piosenki, cokolwiek?

Cokolwiek.

Trzydzieści siedem sekund, nagrywane z końca sali.
Ściągnijcie 10k razy, i będziemy kwita.
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 1:07 am

To brzmi jak wanna z hydromasażem... Very Happy
Powrót do góry Go down
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 1:18 am

czoku napisał:
To brzmi jak wanna z hydromasażem... Very Happy
Zarzucasz coś mojej komórce? Suspect

Chwilami mam wrażenie, że słyszę urywek wokalu:P
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 1:22 am

ej no nie jest zle :DDDDDDDDDd ja tam wszystko slysze:DDDdd
Powrót do góry Go down
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 1:48 am

xanovich napisał:
:DDDDDDDDDd
Festiwal Złamanej Wiolonczeli Iconbiggrinnd1
Powrót do góry Go down
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 3:04 pm

Mnie się osobiście podobała, aczkolwiek przyznaję, iż z tym nagłośnieniem wokalu było ciężko. A husky, sam nie wiem dlaczego tak cicho Razz
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 6:09 pm

kwestia dlugosci fali i wytwarzania sie fal stojacych, ogółem skompliowana sprawa, ta scena ma coś takiego do siebie, że nie chodzi tu nawet ze jest za ciicho, tyle o niewyraznosc i nieslsyzalnosc pewnych rzeczy:D

przydaloby sie jakos lepiej wytlumic tą aule, mial byc remont calej sali nawet ale nie bedzie w tym roku jeszcze najpewniej^^''
wokal tez szczerze powiedziawszy nie byl za cicho - tylko byl niezbyt slyszalny, yh Very Happy neiwiem czy nawet gdyby byla druga kolumna to czy by bylo dosc mocy.

na taką akustyke jest jeden sposob, niekoniecznie moc a sprawnosc w przekazywaniu fal, czyli np naglosneinie rzędu 4-6 kwatów na strone i praca na nienajwiekszej mocy, naweet dosc slabej jak na taki pałer sprzetu Very Happy
inny sposob to naglasnianie calej sali przestrzenne np 8 kolumn rostawionych po calej sali w roznych miejscach - ale tu z koleji nie dosc ze przesuniecia fazowe, nie dosc ze poglos nie dosc ze fale stojace to niewiadomo jak ludzie by na to zareagowali i ogolem - dupa :Dd moglo by byc tez slabawo
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 8:46 pm

A Gokiertowej sie bardziej podobali Revellersi co mnie doprowadza poniekąd do białej gorączki ...

ogólnie uwagi były takie:

- za cicho bas
- za cicho i niewyraźnie wokal
- i niby że Monika do nas nie pasuje - walic ludzi
- i że mało coverów i znanych rzeczy wskutek czego sie nudzili

Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 9:14 pm

vai_man napisał:
- za cicho bas
- za cicho i niewyraźnie wokal
- i niby że Monika do nas nie pasuje - walic ludzi
- i że mało coverów i znanych rzeczy wskutek czego sie nudzili
za dużo czoka w revellersach Razz
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
Omi




Liczba postów : 7
Join date : 31/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 11:22 pm

Mrówka napisał:

za dużo czoka w revellersach Razz
Zgadzam się Razz
Vai, wrzuć jakieś zdjęcia Smile
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimePią Lut 15, 2008 11:32 pm

http://picasaweb.google.pl/kartofeler

Tu są i sie pojawiac będą ^^
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 1:02 am

Ja się do Revellersów nie pchałem... Zmuszono mnie 2 godziny przed koncertem. Nc.
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitimeSob Lut 16, 2008 1:22 am

czoku napisał:
Ja się do Revellersów nie pchałem... Zmuszono mnie 2 godziny przed koncertem. Nc.
mhm, mhm
naszym faworytem jednakowoż została "pozycja na czoka"!
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
Sponsored content





Festiwal Złamanej Wiolonczeli Empty
PisanieTemat: Re: Festiwal Złamanej Wiolonczeli   Festiwal Złamanej Wiolonczeli Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Festiwal Złamanej Wiolonczeli
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: