Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wszelkie uwagi :D

Go down 
+10
Fearlon
Husky
Velorien
Omi
kielon.r
czoku
Mrówka
stanysh
Xanovich
vai_man
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 05, 2008 11:20 pm

Strona jest zajebiście mroczna, cięcia mózgu, kosiarz i ja pierdolę. Natomiast smaczku estetycznego dodaje ziomalskie logo forum. Musicie się zdecydować na image, bo, kurwa, nie będę wiedział jak się ubrać idąc na wasz koncert.

A w ogóle, to słyszałem, że zespół strasznie chujowy, tylko basista trochę mniej.

Macie zajebiste filmiki na Tubie, Sacrum Profanum, dziwko!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 elephant

A mp3 też chujowe, myślałem, że phyranky będą godną parodią, było kilka momentów, przy których miałem nadzieję - wokalista nieźle jajca ściska coby te wyższe oktawy wycisnąć, ale w efekcie wychodzi wcale nieźle - jajca se robić możecie.

Kurwa, próby w kościele. Jak zobaczyłem Huskiego na filmiku, myślałem, że po wykorpytnięciu się z krzesła zjem psią kupę, bo psa mam i akurat zrobił. A tak naprawdę to się nie wykorpytnąłem, i nie zjadłem psiej kupy, a psy to mam dwa, nie jednego, ale się uśmiałem.
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 12:35 am

Trzeba było zjeść, widać że coś ci tego dzisiaj brakowało. Może masz okres? Laughing
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 06, 2008 8:22 am

Czytaj uważniej, a nie śmiej się z człowieka.
Powrót do góry Go down
sageman

sageman


Liczba postów : 15
Join date : 07/02/2008
Age : 29

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 5:47 pm

czoku napisał:
Trzeba było zjeść, widać że coś ci tego dzisiaj brakowało. Może masz okres? Laughing

To Pixel Dick, a nie Pixel Vagina.
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 11:04 pm

Jak będziecie tacy zajebiście jak Wojtek Pilwiński to chętnie zapłacę za koncert.
Mieli stronę zespołu, ale domena im wygasła ichuj.
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 07, 2008 11:53 pm

Ja tam proponuje posłuchać Kabanosa.
Klasa sama w sobie. xD
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 6:19 pm

znamy kabanosa znamy ;DD od dawna i od dawna cenimy
ale piliwinski tez ladny Very Happy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 08, 2008 8:36 pm

A to miło słyszeć że ktoś jeszcze zna kabanosa^^ Domagam się koncertu!
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 09, 2008 1:32 am

za szybko tu nie wpadna :DD ale zmienili bebniarza! uu teraz jest bebniarka :DD coraz bardziej ich lubie- i kurde niezle gra, mocno, dynamicznie łoh i równo! ! :DD orgazm na stojaco
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 09, 2008 11:08 pm

No, Dziadumiła Pamiętliwa-Grzmot. Genialnie to brzmi. Ale w sumie oni byli już w Katowicach, to może jeszcze kiedyś wpadną.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 5:00 pm

może :DD

Wszelkie uwagi :D - Page 2 P_buk

są takie pały ;DDDDdd tez je nazywa sie na forum "pamiętliwymi Very Happy" to jest grubosci kija od miotly prawie :DDDddd

fajnie jakby kieyds na igry przyjechali Very Happy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 6:16 pm

Oż w mordę... Gładka chyba posrało^^ Z hickory to robi?

A na igrach będzie Kult.Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 6:22 pm

Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePon Lut 11, 2008 8:04 pm

sredbnio lubie go, moze i fajne aranze, nogi jako tako chodza ale cholernie sztywny i kiepska technika
ale aranz ladny ladny ;Dddddd

edit:
a te pały to bukowe są a nie hickory, z hickory tej rubosci to by łoch :Dd nie daloby sie tym grac;Dddddd
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePon Lut 11, 2008 8:57 pm

Ale są też próby zagrania Overworld'a, których nie zdzierżę: example
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePon Lut 11, 2008 11:33 pm

xanovich napisał:
a te pały to bukowe są a nie hickory, z hickory tej rubosci to by łoch :Dd nie daloby sie tym grac;Dddddd
To to faktycznie chyba z trzonków od mioteł jest robione, w końcu wszystkie te kije są bukowe. A jakby zrobili z hickory, to by były lepsze, można by wyważać drzwi, tak jak pałami Ahead'a xD


Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Lut 12, 2008 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 12, 2008 1:35 am

ahead jest chujowy, metalowy rdzeń, przenosi tak drgania ze nie zagrasz tym ani zadnych flamoow, ani dynamiki nie wlozysz ani ni chuja, nie mowiac o beznadziejnym dzwieku, braku mozlwiosci zrobienia jakiejkolwiek cieplej artykulacji.
Ech beznadzieja i gówno Very Happy 200 zł wydajesz, + 40-50 zl na owijki ktore sluza tyle ile normalna palka, nie kupisz owijek - rozwalisz blachy :Ddd
a pozatym trzeba dorwac rekawiczki - kolejne 50 zl i kolejny upadek techniki masakra, pograsz 2 h i Cie cale lapy bola
nie nie nei aheady wyjebujemy w kosmos!

Ale to to jest parzony buk, duzo twardszy a przy tym tak samo lekki Very Happy dobra sprawa
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 12:35 am

Dużo ludzi twierdzi, że Gładki zasysają^^ może lepiej vic firtha?Very Happy
(Od razu mówie, ze się nie znam, ale dużo dobrego o nich słyszałem)
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 12:57 am

jedyne pałki które mam nie gładki to novy hickora 5a do werbla.
Vic firthy sa fajne owszem, tyle ze zamiast kupic jeden komplet vic irthow moge kupic ( i wole) 5 kompletow gladkow, taka sama cena a dluzej gladki wytryzmaja i nie bede gral obryzionymi
pozatym tez trzeba nauczyc sie grac Very Happy tak to odrazu sie pałke lamie jak sie nie umie ;D
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 1:29 am

Pewnie masz racje. Very Happy NOVY podobno lepsze są od gładków.
A Vice można se na koncerty odłożyć.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 2:39 am

no tak ale novy - 20 zł, gładki 8 zł vici czy promarki badz zlidijany jakies 40 zł
ech :d nieoplaca sie tym bardziej ze te pro niewiele lepiej sa wywazone od modelu ktory ja biore zawsze z gladka a wytrzymuja dwa razy dluzejczy trzy Very Happy fakt ze jest inny sound ale jakos gladkami mi sie dobrze gra ;D nie narzekam
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 4:28 pm

No i bardzo dobrze Very Happy W sumie nie wiedziałem że aż taka różnica w cenie jest. Wink
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 1:15 am

jest dupna roznica, tymbardziej o drewno chodzi
gładki hickorowe kosztuja 19 zl z kolei Very Happy a novy promarki i pozsotale wlasnie sa z hickory Mad
jeszcze bywaja grabowe i inne ale to tanie jest ;Dd
np seba sticki czy cos głaaaadki zas te ktorymi ja gram sa zrobione zklonu, dobra sprawa Very Happy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:04 am

Klon to jest na gitary dobry Very Happy, w sumie trochę żałuje że sobie nie zrobiłem klonowego topu w tym Explorerze. Ale i tak fajnie gada, tylko ta cholerna podstrunnica... :/ Ale w końcu to zrobię Very Happy
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:40 am

Er ... może załozycie nowy temat ? Very Happy "Drewno" xD?
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Sponsored content





Wszelkie uwagi :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wszelkie uwagi :D
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Luźne Gadki-
Skocz do: