Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wszelkie uwagi :D

Go down 
+10
Fearlon
Husky
Velorien
Omi
kielon.r
czoku
Mrówka
stanysh
Xanovich
vai_man
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:57 am

Nie ma sprawy, ale lepszy temat będzie "Pałki" Znowu będzie coś w stylu "nasze interesy"^^
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:07 am

:Ddddd i znowu waca dejt pokaze,
ej kto kurna wlaczyl to zabezpieczanie postow?Very Happy ze czy napewno cche go dodac- przez to cholerstwo zzarlo mi jednego duzego replaja ;x chujstwo

ale no klon sie ceni w kazdym razie jest lespaul epiphone custom stoi 2050 zl - olcha ale jego lepszy brat klonowy kosztuje 2350 zl juz ;D o dziwo to klon jest ciezszy ale brzmii lepiej *O* Very Happy

sam mam werbel z klonu 6 warstw + 1 brzoza, gada ostro, generaaalnie bebny klonowe sa najlepsze;x najlelpszy sałnd wg mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:14 am

No no, temat "drewno" sie rozwija. Bębny to ja nawet z jakichś egzotyków chyba widziałem. Bubinga chyba.
Możesz sobie miec gitarę z klonu, ale jak jest dupiaty to i tak ma kijowe brzmienie. Taki top z wzorzystego klonu AAAAA (taka tam superduper jakość drewna, im więcej "A" tym lepiej) grubości może 2cm potrafi kosztować 2 - 3 kzł. Ale to jest najlepsze połączenie, klon + mahoń, pyyyycha Very Happy
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:25 am

mhmm zalezy do czego chcesz miec brzmienie nie ?Very Happy Wszelkie uwagi :D - Page 3 Odery1

ODERY

to sa bebny, drewno egzotyczne ma po 500-1000 lat, grube korpusy, ja pierdziele, nie ma chyba piekniejszych i szlachetniejszych w brzmieniu bebnow Very Happy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:28 am

No zależy, ale lubię to brzmienie... Baaardzo Very Happy
A te bębny wyglądają jak parkiet^^ Ale ładne, pewnie obłędnie brzmią.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:37 am

tu masz probki http://www.odery.com.br/english/index.asp maaaaasakra :DDD
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:47 am

Ładnie, tak głęboko to brzmi Wink Ale ja się na perce nie znam.
Powrót do góry Go down
Franky

Franky


Liczba postów : 12
Join date : 20/02/2008
Age : 32
Skąd : Z karabinem za tobą xP

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 4:05 pm

Ja też się nie znam, ale już samym wyglądem powala. Skojarzenie kumpla: "To sygnatura perkusji legendarnej afrykańskiej grupy rockowej BajaBananaBongo" xD
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 12:56 am

tyle ze bebny sa brazylijskie Very Happy mhmmm


opis werbla z podwójnym korpusem, przejebane w brzmieniu miaażdzy poprostu ;x mozna go regulowac jeszcze czy ma byc korpus otwarty czy zamkniet
http://perkusja.org/viewtopic.php?t=5458&sid=51a2faddaeec0a9f25fabbbd384f8dfe
Wszelkie uwagi :D - Page 3 1190709760_616794
jaaaaaak bede mial kase to sobie kupie *O* :Dd nieważne ze koszt nowego samochodu :Dd
nie zrobie prawka to jeszcze zaoszczedze 1500 zł i na tym i kupie sobie zawodowy set blach:Dddd

edit : jeszcze to znalazlem Very Happy

Wszelkie uwagi :D - Page 3 IMG_1607
to jest PRZEPIĘKNE *O*

bajdełej Czoku fajne masz oczy na avie ;Dd
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 2:04 am

And mi takie zrobił^^ Chciałem mu tu oficjalnie za to podziękować Wink

A ten bęben wygląda jakby był fornirowany jakąś czeczotą, wyglądającą na bubinge właśnie. I ładny półmat zrobili Very Happy
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 2:18 am

Wracając do tematu to mam taką uwagę, że Xan i czoku offtopują na muzyczno-nerdowe sprawy w niejednym temacie na forum! Czas zakończyć tą błazenadę i założyć im osobny temat widoczny tylko dla nich pod tytułem "Cichy kącik Czoka i Xana"
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 9:28 pm

Ale nie jest fornirowany. To poprostu sklejka z wielu wartstw jakiś dziwnych drzew Very Happy ale prześliczne to to

Dejt spierdalaj , masz kompleksy zwiazane z offtopem to wynocha Very Happy

OFFTOP ROX bo w koncu ile mozna pieprzyc na jeden temat, - jezeli dyskusja sie przeradza w cos fajnego to czemu nie?Very Happy lepiej tak miliard razy!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wszelkie uwagi :D - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wszelkie uwagi :D   Wszelkie uwagi :D - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wszelkie uwagi :D
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Luźne Gadki-
Skocz do: