Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ej! no no no no no no no no

Go down 
+3
czoku
vai_man
Xanovich
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 10, 2008 9:52 pm

lololol gram na basie theme z super mario bros, bitches, tylko taby ssają
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePon Lut 11, 2008 8:31 pm

i 4 razy drozsze od stagga ^^^^^^^^^^"""""""""""""""""""""""'''''''''''
mialem pare mikrofon stagga i innych budzetowek, i stagg ma najlepsza jakosc i najlepiej wykonany mechanicznie. Kable tylko kiepskie daje dosc, ale to tez od modelu zalezy.
Generalnie ładnie gadał mi stagg Very Happy

lce nie jest zły, lcizy sie przede wszystkim jakos, wielkosc cewki oraz sposob jej zamocowania
choc mialem kiedys mikrofon alpharda ktory teoretycznie jest rpboiony na tych samych cewkach shura co pg 58 ale jeb, beznadzieja to byla straszna, jakosc nijaka, pierdzial pukał znieksztalcal ble ble :Dd i jeszcze ten świst przy 12 khz aaaargh nieznosze tego Very Happy

taby sa ujowe! NA MAXA!
Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePon Lut 11, 2008 8:49 pm

żeby przynajmniej dźwięki były odpowiednie a tu dupa. A ze słuchu to nie idzie, bo jestem do dupy
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePon Lut 11, 2008 11:22 pm

Na Alpharda nie bez powodu mówi sie Alpierd. Z resztą mam wrażenie, ze oni zwalili by brzmienie nawet przetworników z jakiegoś wypasionego AKG, w stylu D 3800 MS Very Happy Głośniki tez robią bardzo ciekawe, mikrofony nie są tu wyjątkiem. Chociaż muszę powiedzieć, ze w czasach wczesnej podstawówki mi się te głośniki podobały, były takie fajne kolorowe^^.

Nie powiedziałem, ze lce jest zły, ale jest w końcu tańszą wersją SM58, nie? A że to jest symboliczna dość różnica (~40zł) to i tak wziąłbym SE. Beta to już inna rozmowa - poszerzone pasmo, i trochę inna charakterystyka. Ale tez jest sporo droższy.Wink
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 12, 2008 1:46 am

roznica noo roznie - 40-70 zl Very Happy kiedys bywaly wieksze, pare lat temu ten sprzet nie schodzil ponizej 500 zł nawet lce

alpierdy mam w kolumnach w domu i bucza strasznie, wczesniej mialem tonsile ale jeden sie zarwal i trza bylo zmienic, ale nieporwnanie selektywnijszy dzwiek
te zamiast grac coraz lepiej z wytarciem graly coraz gorzej, i nawet bas zatracily(a niskotonowki Very Happy)
ech kiła dupa i mogiła,
co do mikrofonow, ukald jest na tyle prosty ze nie da sie zjebac dobrego sygnalu z dobrego przwtwornika, poprostu musialo by byc cos zjebane na lczy, neiszczeolnosc, przepiecia z obudowy czy zwarcia, a to to zawsze jest zabezpieczone. bardziej chodzi o fakt ze wkladki byly albo faktycznie shura tylko odpadki z produkcji(bo nieudane Very Happy) albo marne podrobki
no coz i takie rzeczy sie robi :X

na AKG mam faze, bede chyba sobie kupowal sluchawki k-251 ewentualnie odsluch yamahy, ale kurde AKG jest zajebiste Very Happy
widziales lampowego C12?Very Happy zobacz se cudo :Ddd
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 1:05 am

Brzmienie wszystkiego da się zwalić, nawet jak się ma dobre części Wink Przykład - wzmacniacze lampowe. Możesz mieć wszystko najwyższej klasy, ale jak zwalisz prowadzenie masy i ekranowanie, to kaplica. Szumy ,brumy, przydźwięk 50 Hz i jego harmoniczne^^ Pełny serwis po prostu. A wiem co mówię, bo robiłem.

Mi też poszły głośniku w kolumnach Unitry. Ale nie ma bata, kupie zamienniki na allegro. Wole stare tonsile niż chinskie gówno. Później i tak składam klony ProAc Response 2.5. Na Scan-speakach oczywiście.

Co do AKG C12... Przecież to jest święty graal Very Happy Ale jak na mnie to to jest o wieeele za drogie.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 14, 2008 9:56 pm

ale mozna kupic dobre pojemnosciwki i to tanio, monacor raz, 500 zl i jest calkiem niezly mikrofn, dwa mxl a trzy budzetowki akg ( tu juz 900 zl pulap sie zaczyna cenowy ale no jednak co akg to akg Very Happy)

ale w przypadku mikrofonu jest zupelnie inna sprawa, lampa to jest cholernie wrazliwa sprawa, niby ukald prosty jak cep - a jednak wszystko musi byc dopracowane jak tylko sie da Wink
dwa naprawde zwykly mikrofon nie ma gdzie byc zrabanym jak ewidetnie chodzi o jakosc samej cewki ;D
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:07 am

Ale do pojemnościówek musisz mieć mixer z phantomem. Very Happy W sumie za 500zł możesz mieć bete, i też jest bardzo fajna.

Siła lampowych wzmacniaczy leży właśnie w prostocie. Chociaż taka MESA Dual Rectifier prostej budowy nie ma bo to rekonfigurowalny wzmacniacz jest.
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 15, 2008 12:35 am

jak rekonfigorwalny ?:Ddd osz brzmi powaznie - niewiem nawet o co chodzi:Ddd
kurna ale messy brzmia niesamowicie, ha a szczegolnie w Incubusie, boskie kurna boskie, i przester zajebiscie, i paczkowe brzmienie zajebiscie i clean zajebiscie i crunch zajebsicie i male comba zajebiscie Very Happy
occccccch no Messsy ****_******

Jednak co jak co ale nawet najlepszy dynamik nie da tego efektu pod wokal co pojemnosciowka Very Happy raz czulosc, dwa wyrownane pasmo, trzy dynamika musisz trzymaac blisko geby zeby wlasciwie zebral a wtedy pojawiaja sie pyki z oddechania.,plucia etc i ech natomiast pojemnosciowka + pączocha pozwala na dystanz i kurna nie ma bata ;D
Hyyyh pojemnosciwki rządzą a szczegolnie potem w nagraniach to wychodzi Very Happy raz nagrasz cos wokalu na elektrycie czy conderserze i nie bedziesz chcial nic innego :X
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 15, 2008 1:29 am

Ciężko to wytłumaczyćRazz Masz tam 3 kanały, czysty, crunch, i lead. Zamiast robić trzy osobne układy przedwzmacniaczy, to się odłącza i dołącza dodatkowe obwody. Zazwyczaj się to tego używa takich wielosekcyjnych przekaźników. A mesa ma zwalony clean i tak(chociaż lepszy od tranzystorowego, ale super szklankę naprawdę ciężko uzyskać Very Happy) A paczki mesy są na Vintage 30 Celestiona^^ Zamierza właśnie sobie to skopiować (tzn. 2x12). Super combo mesy to jest Mark IV. Masakra poprostu. Tak oldschoolowo wygląda. Razz Maskownica taka śmieszna wiklinowa i wogóle...

A wokalu nie zamierzam nagrywaćVery Happy, chociaż to co o czułości mówisz, to faktycznie wielkie ułatwienie.
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:33 pm

Coś ucichła ta dyskusja.Very Happy Xan, wzywam Cie, dziel się wiedzą, nie bądź samolub. xD
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 1:00 am

pal szesc czułość -> kurna no brzmienie brzmienie jeszcze raz brzmienie.
Pojemnosciowki a dynamik to roznica jak lampa i tranzystor kurna no:D wokal z dynamikow brzmi porpstu drętwo Very Happy

Vintage 12" saa ogółem fajne, jedne z fajniejszych glosnikow pod lampy.

Mam tak w ogole goodsmena axiom 301 b. dobry głosnik szerokopasmowy, ale jak na tym gitare puscilismy ochh Very Happy przejebiaszczo :Dd naprawde

odzywam sie juz odzywam Ty spamrze :DDDDDdd
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 1:50 am

Ja spamerem? Ja? Very Happy Kto tu sobie więcej postów nabił gadaniem o klaskającym kakao Rubika? Laughing
Vintage to bajka na czystym i piekło na przesterze. Genialna sprawa. Mniej popularne fajne głośniki to FANE z serii AX. Fajnie to gada, fajnie.
Goodsmena nie znam.
Różnica lampa a tranzystor jest faktycznie zajebista Very Happy A pojemnościówek nie mam specjalnie osłuchanych, więc gadam jak lama;)
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 2:36 am

to trza poprostu zwymacać by wiedziec :Ddd
goodmans robil dawno temuu,potem przestal teraz chyba radioa do samochodu ciacha ale no otam chrzanic
w kazdym razie robili chyba najlepsze glosniki na swiecie, magnes do tej 12" ma ponad 10 "


ej! no no no no no no no no - Page 2 Goodmans-axiom-301
ej! no no no no no no no no - Page 2 Goodmans_Axiom301_11
glosnik jest do hifi ale no coz; Dd do gitary idealnie sie nadaje

sam z siebie ma pasmo od 30 - 16khz dwu membranowy, niestety nasz ma rozwalona wysokotonowa, ale jest tylko naderwana.. znalezlismy go na smietniku razem z pudlem - niedzialal bo gniazdo nie bylo dolutowane do samego glosnika i ktos to wywalil :DDdd
tymczaaasem z rozwalona membrana dwa takie poszly rok temu na ibieju za 250 funciakow :DDdd
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 4:41 pm

Nonono. Ładniutki Razz Ile to cudo wazy? Zapodaj jakies zdjęcia z drugiej strony, bo membrane chce sobie zobaczyć Very Happy Aha, podaj mi jeszcze srednice cewki i SPL^^

Smietniki w Polsce są az tak dobrze zaopatrzone? Very Happy Ja chyba sobie pośmigam po śmietnikach w Londynie, tam to musi być nieźle Very Happy
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:02 am

tylko u nas ludzie sa tak pojebani Very Happy moment musze poszuzkac
ciezko znalezc o nim jakies informacje

a

http://www.allegro.pl/item298424661_goodmans_axiom_301_axiom301.html ... :DDDDDDDDDDDd

Fs: 31.679 Hz ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *O* )
Re: 5.71 ohms
Qms: 3.411
Qes: 0.231
Qts: 0.217
Sd: 491 square cm
Vas: 310.993 litres
Xmax peak: not measured, guess 5mm
Le: not measured, use zero
Nominal power: 20 watts

spl nie ma bo to tez zalezy od obudowy

ej! no no no no no no no no - Page 2 Axiom80%3Bgx2
ej! no no no no no no no no - Page 2 Ad_axiom301tqwt_2 ile sam wazy to niewiem ale w cholere ciezki jest z 10 kg bedzie:D
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:17 am

Eee... Sorry ale muszę Very Happy

O kurwa!! 31Hz... To ja już nie mam pytań.
Za to Vas strasznie jebitny. Trzeba to wkładać do obudowy o wielkości jakiejś wanny. xD
No kurde zazdroszczę takiego znaleziska. nawet bardzo Wink
A myślałem że vintage jest ciężki, bo ma 4,5 kg Laughing
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:42 am

Czok, pieprzony nabijaczu postów Very Happy

fajne głosniczki nie ma co ^^
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:56 am

Ja nabijam? Kto ma najwięcej postów na forum, no kto? Very Happy
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 2:57 am

No kto ;p no XAAAAAN Very Happy

Gdyby Deitha nie było to pewnie i Xan by tak czesto nie pisał. Gdyby Cutter nie był tak dobry to pewnie też nie ;p
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:01 am

Wreszcie się mogę z Tobą zgodzić. Deith już się jakoś tak mniej odzywa. Buuuuu ;(
Pokazał waca i uciekłVery Happy
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:01 am

Sie wstydzi .... z takim to też bym uciekł siną dal ...
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:03 am

zreszta widac po tych skrzyniach ze ma niezla objetosc ;D
mhmm to oryginalne obudowy goodmansa, oldskula le gadalo cudnie. Ogolem on potrzebue nawet duzych pomiesczen zeby TO uslyszec, niesamowite cos :D ale on sprawnosci nie ma najwyzszej jakies, tu bardizej liczy sie rowne pasmo, choc i tak te 20 w jest w cholere bardziej skuteczne niz niewiadomo jakie 12" 300w co niewiadomo wczym jest ta moc:Dd

problem w tym ze ma druga membrane uszkodzona, troche trzeszczy przy wysokich, pewnie bedzie trzeba go odciazych jakims kopulkowcem ew piezo :d
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:08 am

Robicie zwrotnicę i jazda:D. do gitary ta jedna membrana chyba wystarcza, w końcu to tylko jakieś 5-6 kHz max.
Barwę dźwięku to to pewnie prześliczną ma...
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:29 am

ta druga membrana w glosniku wyrabia na pelnym pasmie do ... 16 khz potem ma obnizone ale dalej gra ;Dd maskaryczne sa te glosniki Very Happy
zwrtonica jest w pudle ( pudlo tez znalezlismy) i wysokotonowka tonsila, mhmm ;D kiepsko dziala ale mozna wylaczyc zwrotnice i dziala wtedy pelne pasmo na axiomie, mhmmm Very Happy, ojciec poki co chce sprawdzac lampy ktore nazbieral , jak cos znajdzie w dobrym stanie to bedzie robil uklad wlasnie pod axioma na gitare ;D mhm kurna zabrzmiz zajebiscie napewno Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ej! no no no no no no no no - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ej! no no no no no no no no
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: