Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ej! no no no no no no no no

Go down 
+3
czoku
vai_man
Xanovich
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 23, 2008 3:33 am

To już wiem komu będę podrzucał wzmacniacze, jak będę miał jakieś problemy^^ A jakby CI jakichś lamp brakowało, albo innego stuffu, to pytaj, trochę tego mam Wink
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 1:09 am

problem w tym ze ja mam karton lamp - niewiadomo ktore działają , ale buuduje tester zebyy sprawdzic wszstkie ;DD
"sprawz je wsysztkie!" :Ddd
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 2:10 am

Ecc 81, 82, 83 i ruskie odpowiedniki mogę testować Very Happy Normalnie lampy jak pokemony. Laughing
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 9:33 pm

a co masz do testowania?Very Happy mhm generalnie ten tester bedzie mogl testowac wszystkie lampy ktore sa popularne i w uzyciu.
Wszystko zalezy od podstawek pod lampe, a mam do dyspozycjii miejsce na dwa typy 9 pinowych i jeden na 8 Very Happy
Powrót do góry Go down
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 24, 2008 9:41 pm

Ładnie się rozwija to forum... Zupełnie się pogubiłem Razz
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 1:11 am

Powrót do góry Go down
Pixel Dick

Pixel Dick


Liczba postów : 57
Join date : 05/02/2008

ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitimePon Lut 25, 2008 8:43 pm

Pogubiłeś się? ej! no no no no no no no no - Page 3 Pointright 4chan
ej! no no no no no no no no - Page 3 800px4chanbunnyaj7
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ej! no no no no no no no no - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: ej! no no no no no no no no   ej! no no no no no no no no - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ej! no no no no no no no no
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Koncerty-
Skocz do: