Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co was jara? Hobby topic - discuss!

Go down 
+7
Siks
Mayay
Xanovich
sageman
Mrówka
vai_man
Pixel Dick
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 12:49 am

Zespół kombi gra i elephant :Ddddd
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:56 am

Sie Franky Pixel Dickiem nie przejmuj Razz

JAki zespół ? Very Happy i ile grasz Razz

Xanie Very Happy Kombii gra i odwala hałtura ... czy lepiej nie grać wcale zamiast grac gówno ?
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Franky

Franky


Liczba postów : 12
Join date : 20/02/2008
Age : 32
Skąd : Z karabinem za tobą xP

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 10:43 am

Nie przejmuje się Razz Wiesz, mam dosyć ironiczne i perfidne poczucie humoru więc takie rzeczy mnie nie ruszają..

Franky.. Od mojego nazwiska. Wojtek Frank moja godność Razz A funky? Troche RHCP sie grało (udam, że nie wiem o co chodzi xD) Razz A właściwie.. fanki? jeszcze bardziej lubię xD

Więc gram na gitarze jakieś mniej więcej 2 lata. Najpierw jakiś rok grałem na kółku muzycznym w szkole bez swojej gitary, potem kupiłem swoją i dzień w dzień ćwiczyłem całymi dniami Smile. Zacząłem od klasyka, później miałem Washa X12. W sierpniu kupuję sobie Schectera 006 Extreme. Obecnie mam tylko klasyka. Myśleliśmy, że już nic nie wyjdzie, a kasa była potrzebna więc Washburn poszedl na allegro Razz. Zespół.. Nosił dziwną nazwę Armless. Graliśmy coś w stylu Nickelback, Crossfade, czasami zajeżdżało grungowym i funkowym brzmieniem, a pierwszą falą w naszej aranżacji był punk Smile. Zespół się rozpadł jakieś pół roku temu. Nasz basista i jego brat, który był wokalistą przeprowadził się daleko od mojego miasta. Kumpel po załamce sprzedał swojego elektryka..Zostałem jedyny, perkusista odszedł. Po długich naradach razem z byłym gitarzystą Armlessa chcemy ożywić zespół (sentyment do gitary, zainwestuje w nową gitarę i w samego siebie Razz). Wiemy, że nasza przyjaciółka wtedy, kiedy ja będę mieć nowe wiosło kupi perkusję (dziwne ale prawdziwe), basiste poznałem na warsztatach muzycznych w moim mieście. Oby się udało Smile

Trzeba nauczyć się grać, żeby nie grać jak elephant Razz
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 6:26 pm

Oho, fajnie dośc Wink

A ten, skąd wiesz o tym forum ? Very Happy bo chyba sie nie znamy i jakos tak kurde Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 7:51 pm

dziewczyna z pałami! UU jak najbardziej za Very Happy byle by to z klasa robila no :X Very Happy
kurna Kot ma Schectera, znajomy sobie kupil Schectera, teraz Frank jakiś:DD uu moda normalnie moda!

Kombi gralo zajebiscie kiedys - w tym problem ze dzis robia megagówno :Ddd
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 7:57 pm

No ... Skawiński dobrym gitarzystą był ... z naciskiem na BYŁ ... a co do Shecteterów to nie mam zdania Very Happy ja wole Deany, ESP albo Ibanezy ... a powyzej to tylko Gibsony me kochane <odpływa>
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:11 pm

obaj sobie chwala szektery :DDd wiec ja niewiem, zreszta kazdy gra na czym lubi no Very Happy

echem a gibsony sa przezajebiste *O* :DD tylko cholerstwa ciezkie zawsze ;x
kuuurna teleecasterki tak opzatym sa fajnee, *O* jaaaak to dziadostwo brzmi *****O****
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:14 pm

Wyglądowo mi sie Tele nie podoba, ale za to brzmienie dałbym wiele Very Happy

aaaah ... *marzy*
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Franky

Franky


Liczba postów : 12
Join date : 20/02/2008
Age : 32
Skąd : Z karabinem za tobą xP

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:42 pm

Znać się nie znamy. Znalazłem was przez przypadek. Widziałem filmiki na youtube, pogooglowalem i znalazlem wasza strone a teraz forum Razz Podoba mi się wasza muzyka i o to chodzi.

I nie Frank jakiś tylko JA Razz

Chyba nie macie nic przeciwko, że macie "fana" z drugiego końca Polski, co? Smile

Schectery ogrywałem. Potrzebne mi mocne brzmienie, dlatego padlo na nie. A gibsony to też moja prawdziwa miłość. Za ES-335 czy prawdziwego Les Paula oddałbym wszystko.
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:48 pm

Jak sie podoba to sie cieszę Very Happy

Kurcze Razz możesz jakby prawda rozpowszechniac Cuttera nad morzem Razz fajnie fajnie ... :]
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Franky

Franky


Liczba postów : 12
Join date : 20/02/2008
Age : 32
Skąd : Z karabinem za tobą xP

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:49 pm

Już paru kumpli o Was wie i pewnie pośle dalej i znajomi znajomych, siostra żony ciotki męża szwagra matki itd Razz

Jak będzie jakaś duża impreza to zawsze mogę dać Wam znać Very Happy
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:51 pm

Hoho :] a myśmy jeden koncert dopiero zagrali lool Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Franky

Franky


Liczba postów : 12
Join date : 20/02/2008
Age : 32
Skąd : Z karabinem za tobą xP

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 9:53 pm

A widzisz! Nie trzeba być na rynku muzycznym od lat, żeby stać się sławnym xP I jak wrażenia po koncercie? Bo czytałem, że ogólnie nawet nieźle było Smile
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 10:03 pm

No zdjecia są Tu. Grało sie fajnie, mi sie podobał spiew wokalistki i w ogóle :]
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 10:38 pm

coś z tego może być aczkolwiek noo :Dd poczatki zawsze wygladaja jak wygladaja ;x i tak im pozazdroscic mozna boo rzadko kiedy bywa tyle osob na pierwszym koncerci e :DD

pamietam jakies 2-3 lata temu jak gralem dla gimnazjum 1-3 klasy pokolei 3 koncerty, pierwsze nas olały, drugie wyzywały, trzecie zrobily pogo :DDDDDDDd
ale generalnie granie w szkolach z jakis okazji ssie :DDd

dobra gitara do mocnego brzmienia to mniejsza czesc sukcesu, przedwszystkim liczy sie dobry wzmak :X
Powrót do góry Go down
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 10:48 pm

Uhm Very Happy Laaaampowy ;]
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:05 pm

vai_man napisał:
mi sie podobał spiew wokalistki
a ja nie słyszałam...
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:11 pm

Mrówka napisał:
vai_man napisał:
mi sie podobał spiew wokalistki
a ja nie słyszałam...
przepraszam ;_: nie moja wina!
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:11 pm

vai_man napisał:
Uhm Very Happy Laaaampowy ;]
Mesa, nie? Very Happy Może chcesz zamówić Dual Rectifiera? xD.
Powrót do góry Go down
kielon.r

kielon.r


Liczba postów : 29
Join date : 30/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:15 pm

Ja sądzę, że najlepsze są poki Razz
To ładnie!! Jesteśmy sławni tongue
Co do gitar, jak może wiecie, kocham się w stratach szczególnie fenderach. Ale to jestem ja geek
Powrót do góry Go down
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:25 pm

Co do gitar to różnorodnie, ale uwielbiam:

-Explorery (Gibsony i ESP)
-Deany Ml(Gitara Dimebaga oczywiście)
-ESP KH (ale ogólnie ESP są zaiste)
-Jacksony RR (Swoją drogą Randy Rhoads to jeden z moich ulubionych gitarzystów:D)
-Duużo innych rzeczy, ale nie chce tu wyskakiwać z normalnymi gitarami typu LP, SG, Strat, Tele, bo to wszyscy chcą miećRazz
Powrót do góry Go down
Mrówka

Mrówka


Liczba postów : 53
Join date : 29/01/2008
Skąd : matfiz!

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:47 pm

A ja ze swoją wiedzą na temat gitar wiem, że lubię różnokolorowe.
Powrót do góry Go down
http://mrowkowy.wordpress.com
vai_man

vai_man


Liczba postów : 95
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 21, 2008 11:54 pm

Ja chciec Mese, aczkolwiek Laboga Hector mi styknie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.braincutter.za.pl
czoku

czoku


Liczba postów : 100
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 12:12 am

Bywa^^
Takie kolorki mogą byc? Very Happy

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 EVH_frankenstrat
Powrót do góry Go down
Xanovich

Xanovich


Liczba postów : 133
Join date : 29/01/2008

Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitimePią Lut 22, 2008 12:56 am

a co laboga jakas tansza?:Dd
ostastnio slyzalem marshalla mg hdfx100 z kolumna avt-412 zaaaajebiscie to gadalo mimo ze tranzystor Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co was jara? Hobby topic - discuss!   Co was jara? Hobby topic - discuss! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co was jara? Hobby topic - discuss!
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nefer - Discuss!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wszelaki Spam-
Skocz do: